fbpx
 • Po – PIA: 7:00 – 16:00
 • Sobota: 7:30 – 11:00
 • Nedeľa: ODDYCHUJEME
 • Dvere a Lamely

  Na prevádzke AB-stavebniny Púchov, vyberáte zo širokej ponuky interiérových dverí do bytu či domu. S nami spolupracujete s najlepšími výrobcami dverí na trhu ako PORTA, ERKADO, DRE, INVADO, VIVENTO, PERSECTO, IMPERIO DOOR, PERFECT DOOR, INTENSO DOORS, VOSTER.

  Na základe požiadaviek spoločne s Vami, nachádzame najvhodnejšie riešenia, ktoré budú spĺňať Vaše predstavy. V ponuke nájdete moderné interiérové, posuvné, dvojkrídlové či zasúvacie dvere do bytu aj domu. Nižšie, pod 3D vizualizáciami, nájdete všetky potrebné informácie pre našu spoluprácu.

  porta dvere ab stavebniny
  erkado dvere ab stavebniny
  dre dvere ab stavebniny
  vivento dvere ab stavebniny
  invado dvere ab stavebniny
  imperiodoor dvere ab stavebniny
  perfectdoor dvere ab stavebniny
  persecto dvere ab stavebniny

  3D VIZUALIZÁCIA DVERE

  3D VIZUALIZÁCIA LAMELY

  Nakoľko je každý výrobok špecifický, radi Vám pripravíme cenovú ponuku špeciálne na Váš projekt.

  ZAMERANIE STAVEBNÉHO OTVORU

  Na nacenenie dverí potrebujeme vedieť šírku a výšku stavebného otvoru. Väčšinou platí, že otvor by mal byť o 8-10cm širší ako budúce dvere (napr. pre dvere 80 cm je šírka stavebného otvoru 90 cm).

   

  • Výška stavebného otvoru pre SR normu je odporúčaná na 202-203cm od hotovej podlahy.
  • Výška stavebného otvoru pre PL normu je cca 206-207 cm. Pre Vás však vyriešime aj atypické stavebné otvory, preto nás neváhajte kontaktovať s akýmikoľvek požiadavkami.

   

  Pre zárubňu potrebujeme vedieť hrúbku múru. Hrúbku múru, kvôli možnej nerovnosti steny, zameriavajte na viacerých miestach. Potrebujeme najväčšiu nameranú hrúbku.

  NOVINKA

  Dizajnové lamelové panely na stenu a strop.

  Dolaďte svoj interiér do dokonalosti. Dekoratívne lamelové panely sú zaujímavým návrhom na estetické a priestorové dokončenie Vášho
  interiéru. Dostupné sú vo viacerých farbách Premium a ST CPL, ktoré je možné kombinovať podľa vlastného výberu. Ich veľkou výhodou je jednoduchá inštalácia, ktorá umožní rýchlu premenu miestnosti. Dekoračné lamely sa montujú na stene ako ozdobný prvok, a súčasne zlepšujú akustiku
  danej miestnosti.